İLETİŞİM

Avis Aylık Bireysel Kiralama Kampanyası

Avis Aylık Bireysel Kiralama Kampanyası

Siz de araç kiralarken Avis farkını seçin, uygun fiyatlar ve avantajlı koşullardan yararlanın.

Kullanım Koşulları;

• Kampanya; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Bursa, Dalaman, Trabzon, Adana kurumsal ofislerimizde geçerlidir.
• İstanbul kiralamalarında İspark otoparklarında 1 ay boyunca günlük sınırsız kullanım sağlayan "Yol Arkadaşım Paketi" dahildir.
• Kampanya 31 Mart 2019’a kadar geçerlidir.
• Fiyatlara KDV dahil değildir.
• Kampanya yeni kiralama anlaşmalarında geçerlidir ve filo imkanlarıyla sınırlıdır.
• Rezervasyon için 444 28 47 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme Şekilleri

Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır. M,D,J,E,P,L ve K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir. Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için;
www.avis.com.tr
444 28 47